OFERTA - Greencarpet - zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA

OFERTA

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
   Ogród powinien być funkcjonalny oraz tak zaprojektowany, aby dostosować jego przestrzeń do potrzeb jego użytkowników. Aby stał się miejscem estetycznym o harmonijnych kształtach, może pełen zapachów, dźwięków... Ogród rządzi się prawami natury oraz zasadami kompozycji, dlatego wymaga wiedzy z wielu dziedzin i bogatego doświadczenia, którymi dysponuje nasza firma.
Do nas należy kompleksowe zaprojektowanie oraz założenie Państwa ogrodu: inwentaryzacja terenu, sporządzenie projektu oraz jego wykonanie. To Państwo z naszą pomocą dokonują wyboru roślin, elementów wyposażenia i małej architektury według własnych preferencji i upodobań. My doradzamy i komponujemy całość tak, aby w pełni harmonizowała z otoczeniem. Nadrzędnym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań oraz stworzenie wnętrza ogrodowego o niepowtarzalnym charakterze i zaprojektowanego w sposób funkcjonalny.
Oferujemy także całoroczną pielęgnację i konserwację zieleni. Nasza firma zajmuje się cięciem roślin, odchwaszczaniem, nawożeniem, konserwacją architektury ogrodowej. Ponadto w okresie zimy przeprowadza kontrolę oraz odśnieżanie, starając się, aby Państwa ogród również w tym czasie wyglądał jak najlepiej.
Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne narzędzia są gwarancją Państwa satysfakcji!
DLA INSTYTUCJI I FIRM
   Zieleń publiczna, osiedlowa, przy firmach to tereny, które muszą być przede wszystkim funkcjonalne, a ze względu na trudne warunki konieczne jest dobranie roślin o małych wymaganiach i stosunkowo łatwych i tanich w utrzymaniu. Nie znaczy to jednak, że tereny te muszą być mniej atrakcyjne od prywatnego ogrodu!
 
Zdobyte doświadczenie w zakresie projektowania i zagospodarowania zielenią otoczenia:
  • firm
  • osiedli mieszkaniowych
  • obiektów użyteczności publicznej
  • parków i zieleńców
  • terenów rekreacyjnych i sportowych
  • dróg i autostrad
zapewnia pełen profesjonalizm oferowanych przez nas usług.
   Nasza firma nie tylko wykonuje projekty, ale także zajmuje się całoroczną pielęgnacją. To do naszych obowiązków należy cięcie krzewów i drzew, odchwaszczanie, nawożenie, utrzymanie soczystych trawników, podlewanie, a także prace porządkowe (np. grabienie liści) czy odśnieżanie. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i organizacyjne, co zapewnia naszym Klientom kompleksową obsługę oraz minimum zaangażowania z ich strony. A wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowany personel jest gwarancją ich satysfakcji oraz pozwala pielęgnować i konserwować zieleń na najwyższym poziomie! Dzięki naszym projektom oraz fachowej pielęgnacji możemy stworzyć zieleń, która będzie niepowtarzalną wizytówką firmy, osiedla lub innego obiektu.
 
NASADZENIA ZASTĘPCZE
Nasza Firma oferuje Państwu kompleksową usługę wykonywania nasadzeń zastępczych za usunięte drzewa i krzewy.
Zgodnie z ustawą o ochronie przyrody za usunięcie drzew i krzewów pobierana jest opłata. Opłata nie zostanie pobrana, jeśli zostaną wykonane nasadzenia zastępcze za wycięte drzewa i krzewy, a posadzone rośliny po trzech latach będą w dobrej kondycji. Pierwszym krokiem w procedurze usuwania roślin wymagających zgody na usunięcie, jest opracowanie inwentaryzacji i wniosku o zezwolenie na wycięcie i złożenie go we właściwym organie administracyjnym (prezydent miasta, wójt lub burmistrz).
 Firma GREEN CARPET oferuje Państwu kompleksową usługę realizowania nasadzeń zastępczych – od opracowania wniosku, po zakup roślin, wykonanie nasadzeń drzew i krzewów oraz ich pielęgnację do momentu odbioru przez właściwy organ administracyjny. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić pomyślny przebieg procesu.
Green Carpet Mariusz Walczak
Kompleksowe usługi ogrodnicze
Tel.: +727-303-727
E-mail:greencarpet.biuro@gmail.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego